O mnie, w paru słowach.

Nazywam się Grzegorz Marcjoniak. Obecnie mam  40 lat.

Mieszkam w małej miejscowości pod Wrocławiem. Z racji niewielkiej odległości, zdecydowałem się na pobieranie nauk na Politechnice Wrocławskiej. Finalnie uzyskałem tytuł magistra inżyniera na kierunku Automatyka i Robotyka, na wydziale Elektrycznym.

Grzegorz Marcjoniak

Grzegorz Marcjoniak

Karierę zawodową związałem z przemysłem, co było naturalnym wyborem, po zakończeniu nauki. Codzienne problemy, z jakimi muszę się zmierzyć w pracy, zmuszają mnie do poszukiwania dość nietypowych rozwiązań, zarówno z obszaru sprzętowego/mechanicznego jak i programowego. Głównymi obszarami na jakich się poruszam, są sterowniki PLC oraz roboty przemysłowe.

Aby być już całkowicie monotematycznym, dodam, że moje zainteresowania również skierowane są na elektronikę cyfrową i programowanie.

Adres e-mali : grzegorz@domowyprototyp.pl

4 thoughts on “O mnie, w paru słowach.”

 1. Iwona

  Grzegorz odezwij się do swoich najlepszych przyjaciół z liceum t.j. Karol i Iwona. Podaj numer telefonu ponieważ musimy się spotkać.
  Pozdrawiam Iwona Czarniecka -Krecisz (Żygadło)

 2. Eugen

  Szanowny Panie Grzegorzu.
  Jestem zafascynowany i zainteresowany panska konstrukcja sterownika do rekuperacji.
  Jestem wlasnie na etapie wlasnej budowy rekuperatora. Jesli chodzi o sterownik do niej to jest to nie maly problem poniewaz ceny tych urzadzen przewyzszaja moj budzet i ponadto nie spelniaja moich wymagan.
  Bardzo byl bym Panu wdzieczny za udzielenie kilku rat czy pomoc w konstrukcji takiego sterownika z zasiaczem ,jakis schemat, itp.
  Uszanowanko i pozdrawiam Pana.
  Eugeniusz.

 3. Mirosław

  Witam
  Jak budowa nowej centrali? Czy może porzucił Pan plany i zakończył prace na ostatnim wpisie o sterowaniu PID? Jestem ciekaw rezultatów i jak sprawuje się instalacja po takim okresie :)
  Pozdrawiam
  Mirek

 4. Wojciech Pluszczewicz

  Witam,
  Czy mógłbym prosić o wysłanie programu do doboru wymienników ?
  Pisałem do firmy Klingenburg ale bez odzewu.
  Pozdrawiam,
  Wojciech Pluszczewicz

Leave a Comment

Your email address will not be published.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.